Konya Vestel Beyaz Eşya Servisi için hemen firmamıza ulaşabilir ve servis hizmeti alabilirsiniz. Vestel çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve küçük ev aletleri ile ankastre ürünleriniz için, artık profesyonel olarak eşyalarınızı güvenilir ellere teslim edebilirsiniz.
Vestel Beyaz Eşya Servis Konya olarak en iyi hizmetleri vererek, soğuk kış günlerinde, sıcacık bir ortama sahip olmanızı sağlıyoruz. Zamanında bakımların yapılması ve böylelikle kışın en soğuk havalarında dahi, her türlü ortamla mücadele eden kombilere sizde sahip olabilirsiniz.
Kombi arızalanma, kart değişimi durumların da bizlere ulaşarak, en iyi şekilde hizmet almaya başlayabilirsiniz. Konya merkezinin tamamına hizmet verdiğimiz gibi, ayrıca hizmet ağımız ile ilgili olarak da bilgi alabilirsiniz.
Gün içerisinde arıza tespiti yapılarak, aynı gün içerisinde kombi onarımı da yapılmaktadır. Böylelikle en iyi şekilde kombinizden verim alabiliyor ve artık bizimle en iyi şekilde kombilerinizi güvenli ellere teslim etmiş oluyorsunuz.